דרכים להגעה למקום העבודה

דרכים 

רוב הישראלים אוהבים מאד את מקום העבודה שלהם, הם נהנים להגיע אליו בכל יום ולבצע את המוטל עליהם. העבודה הוא רובד מרכזי בחיי היום יום של כל אחד מאנו ולכן היא מעניקה סיפוק ושביעות רצון. זו הסיבה שכל אדם שיוצא למקום העבודה שלו מעוניין להגיע אליו מהר ככל האפשר. לאור עומסי התנועה המשמעותיים בכבישי ישראל, רבים מהמועמדים לעבודה בוחנים בשלב ראשון את מיקומו של מקום העבודה ואת מרחק הנסיעה מביתו של העובד לנקודה זו בימים שבהם יש עומס בדרכים וגם בימים עמוסים פחות. אצל רבים מהם זמן גמיעת המרחקים הוא אקוטי ובמיוחד אם יש להם ילדים קטנים שיש צורך לשלוח אותם בכל בוקר למסגרות ולאסוף אותם בזמן. 

לעיתים יש ישראלים שמעדיפים לא להיענות בחיוב להצעת עבודה מסוימת בגלל המרחק הגיאוגרפי ומי שמוצא מקום עבודה שהוא קרוב אליו, מחפש דרכי גישה ייחודיות כדי לקצר את זמן השהייה בכבישים. הדרך הרגילה היא לנסוע לבד ברכב הפרטי, אך זה גוזל זמן רב. דרך אחרת כאשר עובדים בתוך העיר היא באמצעות קורקינט חשמלי אשר מקצרת באופן מהותי את זמן ההגעה ליעד כיוון שאפשר לעבור באופן זהיר ובטוח בין הרכבים שעומדים בפקק התנועה בדרכים וכך להגיע מהר מאד לעבודה. 

דרכים בין עירוניות 

רוב הציבור מעדיף לנסוע מדי יום ברכבת וזאת כדי לא לנהוג ברכב במשך שעות ארוכות. זהו פתרון מעולה רק אם תחנת המוצא של הרכבת נמצא במרחק סביר מביתו של הנוסע ותחנת ההורדה ממוקמת במרחק סביר ממקום העבודה. במקרים שבהם המרחק לתחנת הרכבת או ממנה הוא ארוך ואין דרכי גישה נוחות, הנסיעה ברכבת מסרבלת מאד את נושא ההגעה לעבודה ולכן נהגים רבים נוסעים בסופו של דבר ברכב שלהם.

מי שנהנה מהנסיעה היום יומית ברכבת, חולף על פי טורים ארוכים מאד של מכוניות לאורך הדרכים ונהנה לעקוף אותם במבטו ולהגיע מהר מאד ליעד. 

שינוי מקום מגורים בישראל 

משפחות שמעוניינות לעזוב את מרכז הארץ לאור העלויות הגבוהות של המגורים בה, בוחנות מקומות מגורים מרוחקים יותר בצפון או בדרום. הימצאותם של קווי רכבת שבאמצעותם הם יוכלו להגיע למרכז בקלות באופן יום יומי או כמה פעמים בשבוע, מקלה מאד על ההחלטה אם לעזוב את הערים האורבניות במרכז הארץ ולנדוד עם בני המשפחה לאזורים כפריים או מדבריים כדי ליהנות מהשלווה ומהרוגע. 

שילוב קורקינט חשמלי בנסיעה ברכבת 

רבים מהעובדים יחליטו לנסוע באמצעות קורקינט חשמלי מביתם עד תחנת הרכבת. לאחר מכן הם יעמיסו כלי תחבורה קל זה על הרכבת ויניחו אותו במקום המיועד לכך. עם ההגעה לתחנת הרכבת הרלוונטית הם ירדו ממנה וימשיכו בנסיעה ליעד על גבי הקורקינט. זהו שילוב מנצח שמאפשר הגעה למקומות מרוחקים יחסית באמצעות דרכים מתוחכמות שהן המתאימות ביותר למטרה זו. 

מה היה לנו עד עכשיו?